Mobil Atık Getirme Merkezi

 

15 Haziran 2020'de hizmete giren "Kadıköy Belediyesi Mobil Atık Getirme Merkezi" İlçemizde 10 noktada hizmet vermeye başladı. Mobil Atık Getirme Merkezi'nin bekleme noktaları, günleri ve saatleri hakkında bilgi almak için; Kadıköy Belediyesi Mobil Atık Getirme Merkezi Haritası'nı ziyaret edebilirsiniz.

Mobil Araç ile ilçe genelinde haftalık atık toplama sistemi veya kumbaralara ulaştırılamayan ambalaj atıkları, cam ambalaj atıkları, bitkisel atık yağlar, atık piller, atık elektrikli elektronik eşyalar, tekstil atıkları, evsel atık ilaçlar ve tehlikeli atıklar teslim alınarak etkin bir atık yönetim uygulaması sağlanmaktadır. Mobil Atık Getirme Merkezi ile 2020 yılında 1029 kg ambalaj atığı, 576 kg cam ambalaj atığı, 609 kg bitkisel atık yağ, 1880 kg tekstil atığı, 419 kg atık elektrikli elektronik eşya, 24 kg atık pil ve 23,5 kg atık ilaç olmak üzere toplam Ayrıca Mobil Atık Getirme Merkezi'nin bekleme noktaları, günleri ve saatleri hakkında bilgi alınması amacıyla; Kadıköy Belediyesi Mobil Atık Getirme Merkezi Toplama Programı Haritası oluşturulmuştur.

MOBİL ATIK GETİRME MERKEZİ ÇALIŞMA PROGRAMI

 

 

Ayrıca, "Kadıköy Belediyesi Atık Getirme Noktalarımız" cep telefonu uygulamasını indirerek hızlı ve kolayca size en yakın "atık noktasını" bulabilirsiniz. IOS ve Android için uyumlu uygulamayı indirmek için tıklayınız.

 

 

Soru, şikayet ve önerileriniz için Atık Koordinasyon Merkezi (0216) 414 38 15